Masaż Antycellulitowy

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Jest zabiegiem kosmetyczno-profilaktycznym nadającym skórze i mięśniom jędrności oraz sprężystości. Zapobiega powstawaniu nieestetycznych fałdów na ciele oraz nadmiernemu rozwojowi tkanki tłuszczowej podskórnej i okołonarządowej. Techniki masażu antycellulitowego wykonujemy na napiętych powłokach mięśniowych, których celem jest ochrona tkanek głębiej położonych przed czynnikami szkodliwymi (tkanką tłuszczową galaretowatą). W trosce o najwyższe dobro naszych klientów i ich zdrowie w trakcie zabiegu antycellulitowego stosujemy KALOGEN – Naturalny preparat białkowy o działaniu odmładzającym i regenerującym oraz wyłącznie preparaty naturalne z najwyższej półki, przebadane dermatologicznie. Masaż antycellulitowy w połączeniu z preparatem kalogenowym przynosi efekty ujędrniania, poprawy spoistości i nawilżenia skóry, które są widoczne już po kilkunastu zabiegach. Zalecany jest również do zmniejszania widoczności blizn oraz rozstępów.

 

 

MASAŻ ANTYCELLULITE CZĘSTOCHOWAKALOGEN NATURALNY – najważniejsze białko w naszym organizmie decydujące o wyglądzie i kondycji skóry. Dotychczas był pozyskiwany do potrzeb przemysłu kosmetycznego i implantologii wyłącznie ze skór bydlęcych. Jednak polscy biochemicy w latach 90-tych dokonali przełomowego odkrycia na skalę światową uzyskując sensacyjną recepturę kalogenu biologicznie aktywnego przeznaczonego tylko białkom organizmów żywych.

Masaż antycellulite może być doskonałym prezentem dla Ciebie lub kogoś bliskiego!!!

Zabieg z powodzeniem można łączyć z innym rodzajem masażu z naszej wyjątkowej oferty!!!

 

 

 

Kim jestem

Nazywam się Tomasz Boral jestem dyplomowanym masażystą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem w kraju oraz Stanach Zjednoczonych.

Oferuję usługi w dziedzinie

treningu personalnego sztuk walki, fitness, gimnastyki rehabilitacyjnej, gimnastyki ogólnorozwojowej i korekcyjnej oraz profesjonalnego masażu również z bezpłatnym dojazdem do Twojego domu.

Od roku 2008 jestem właścicielem Prywatnej Szkoły Walki „BACKFIST”- Masaże, Gimnastyka.