Masażysta Częstochowa

Masażysta Częstochowa

studio-masazu-czestochowa.jpg
Masażysta Częstochowa - Nazywam się Tomasz Boral jestem dyplomowanym masażystą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem w kraju oraz Stanach Zjednoczonych. Profesjonalną licencję masażysty nr 06738 udokumentowaną przez Spółdzielnię Pracy „Oświata” uzyskałem 23.05.2000 roku w Częstochowie. W tym samym roku podjąłem pracę na stanowisku masażysty w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej, Centrum Medyczne ”AMICUS” Sp.zo.o przy Al. Pokoju 44 w Częstochowie. W przychodni przyszpitalnej wykonywałem zabiegi lecznicze u pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu – neurologicznymi, ortopedycznymi oraz po zabiegach chirurgicznych. W międzyczasie wzbogaciłem swoje wiedzę i przystąpiłem do egzaminu z anatomii uzyskując tytuł instruktora gimnastyki korekcyjnej. W marcu 2007 roku wyjechałem do USA gdzie pracowałem w dwóch ośrodkach Spa w których doskonaliłem swoją technikę masażu relaksacyjnego i leczniczego. Od wielu lat działam jako Masażysta  Częstochowa.
W dniu 20.03.2007 roku zatrudniłem się jako masażysta w „Luna's Skin and Med Spa” w Virginii Beach. W tym profesjonalnym Spa podniosłem swoje kwalifikacje ucząc się głębokiego masażu relaksacyjnego. Moim nauczycielem hawajskiej sztuki masażu Lomi – Lomi Nui była rodowita Hawajka Rita Mattern. Tę tradycyjną sztukę masażu wykonywano jedynie na terenie Hawajów i Stanów Zjednoczonych, a więc u samego źródła z którego udało mi się zaczerpnąć mały łyk. W tym samym roku przeniosłem się do Chicago zatrudniając się na stanowisku masażysty i trenera personalnego fitness w salonie „VIVA Skin & Body Care” w którym pracowałem do końca pobytu w USA.

Od roku 2008 jestem właścicielem Prywatnej Szkoły Walki „BACKFIST” - Masaże, Gimnastyka, gdzie oferuję usługi w dziedzinie:
    • treningu personalnego sztuk walki,
    • fitness, gimnastyki rehabilitacyjnej,
    • gimnastyki ogólnorozwojowej i korekcyjnej
    • oraz profesjonalnego masażu również z bezpłatnym dojazdem do Twojego domu.
Masażysta Częstochowa - KONTAKT
IMGP0128-1030x773.jpg