Masaż Częstochowa

Masaż z dojazdem

 

Profesjonalny Masaż Częstochowa

 
Masaż Leczniczy Częstochowa

MASAŻ LECZNICZY

Nasza oferta masażu leczniczego skierowana jest do pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu, przy dolegliwościach neurologicznych, ortopedycznych, po zabiegach chirurgicznych oraz przewlekłych zespołach bólowych pleców i kręgosłupa. Masaż leczniczy zaleca się również w leczeniu otyłości, cukrzycy, w chorobach układu krążenia, stanach chorobowych skóry, mięśni oraz chorobach układu nerwowego.
 
Masaż Relaksacyjny Częstochowa

MASAŻ RELAKSACYJNY LOMI LOMI NUI

Masaż relaksacyjny stanowi subtelną i finezyjną formę zabiegu oddziaływającego przede wszystkim na psychikę osoby masowanej. Z tego względu jest szczególnie polecany w leczeniu zaburzeń psychicznych, jako środek antydepresyjny, poprawiający samopoczucie. Wykonywane w trakcie masażu łagodne i powolne ruchy są dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb osoby masowanej. Zadaniem masażu relaksacyjnego jest rozluźnienie napiętych tkanek, polepszenie krążenia krwi oraz osiągnięcie pełnej satysfakcji psychosomatycznej.
 
Masaż Sportowy Częstochowa

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy polecamy przede wszystkim osobom prowadzącym bardzo aktywny tryb życia oraz zawodnikom wyczynowym reprezentującym różne dyscypliny sportowe. Głównym celem masażu sportowego jest zredukowanie zmęczenia organizmu powstałego na skutek wzmożonej aktywności fizycznej. Zabieg ten przez swój niezwykle skrupulatny charakter usuwa napięcie mięśniowe w błyskawicznym tempie nie powodując utraty energii dla całego organizmu.
 
Masaż Wyszczuplający Częstochowa

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Masaż wyszczuplający wywodzi się z masażu leczniczego. Jest wyjątkowym zabiegiem odświeżającym i upiększającym również o charakterze kosmetycznym. Jego głównym aspektem jest modelowanie sylwetki i podtrzymywanie młodego wyglądu. Ukierunkowany jest na zredukowanie i zmniejszenie chorobowo zmienionych komórek tłuszczowych ciała. To mocny masaż wykorzystujący specjalnie dobrane techniki manualne, które mają na celu poprawę krążenia krwi w całym organizmie, a zwłaszcza miejscach, gdzie nastąpiły niekorzystne zmiany.
 
Masaż Antycellulite Częstochowa

MASAŻ ANTYCELLULITE

Jest zabiegiem kosmetyczno-profilaktycznym nadającym skórze i mięśniom jędrności oraz sprężystości. Zapobiega powstawaniu nieestetycznych fałdów na ciele oraz nadmiernemu rozwojowi tkanki tłuszczowej podskórnej i okołonarządowej. Techniki masażu antycellulitowego wykonujemy na napiętych powłokach mięśniowych, których celem jest ochrona tkanek głębiej położonych przed czynnikami szkodliwymi (tkanką tłuszczową galaretowatą).